O mnie

Aleksandra Kielska

Adwokat

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam studia podyplomowe na Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie w zakresie funkcjonowania spółek handlowych w ujęciu ekonomiczno prawnym. Jestem wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Pełnię funkcję zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz jestem wspólniczką w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Sobolewski Kielska Dąbrowska Grabowska sp.k.
Oferta mojej Kancelarii skierowana jest zarówno do Klienta indywidualnego jaki i biznesowego.
Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobyłam pracując zarówno w korporacjach prawniczych jak i indywidualnych kancelariach adwokackich. Nie jest mi obca działalność pro publico bono, którą świadczyłam w ramach uniwersyteckiej poradni prawnej – Klinika Prawa.
W kontaktach z Klientem stawiam na profesjonalizm, który gwarantuje nie tylko wiedza prawnicza, ale także stosowanie się do zasad etyki zawodowej oraz bezwzględne przestrzeganie obowiązku zachowania tajemnicy adwokackiej.
Moim ulubionym elementem pracy adwokata jest reprezentowanie interesów Klientów w procesach sądowych. Zdając sobie sprawę jak stresująca dla uczestników postępowania bywa obecność na sali sądowej, poprzez bezpośredni kontakt z Klientem, przygotowanie merytoryczne oraz wypracowaną strategię procesową, staram się zminimalizować stres Klientów wywołany postępowaniem sądowym.

Zapraszam do zapoznania się z zakresem świadczonych przeze mnie usług, a także do współpracy z Kancelarią SKDG